Austar Lighting Co, Ltd, është është një nga prodhuesit më të zhvilluara në Ningbo, China.Established në 2003, zënë 10,000㎡ zonën e prodhimit, me më shumë se 100 punonjës. Ne jemi te specializuar në prodhimin e lightings LED Steet, prodhimi vjetor kopsht në natyrë dritë series.The është më shumë se 150,000pcs. Bashkëpunimi me projektuesi ndriçimit italiane, ne gjithmonë të mbajë vetëdijen të përditësuar dhe të inovacionit, dhe tregjet është zgjeruar në 55 vende dhe rajone.

Lexo më shumë

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat !