Austar осветлување копродукции, Ltd е еден од најразвиените производителот во Ningbo, China.Established во 2003 година, окупирана 10,000㎡ производство на површина, со повеќе од 100 вработени. Ние сме специјализирани во производство на LED осветлување Steet, отворен светилка за во градина series.The годишно производство е повеќе од 150,000pcs. Во соработка со италијанскиот осветлување дизајнер, ние секогаш се држи ажурирани свест и иновации, како и на пазарите се прошири во 55 земји и региони.

Прочитај повеќе

Избрана Производи

WhatsApp Интернет разговор!